Nytt bookingssystem - MATCHi

Den 16. August 2020 rullet vi ut et nytt bookingsystem som gav klubben flere og bedre muligheter til booking av baner, oppmelding til medlemskap og deltakelse på våre kurs. 

Det ble vurdert flere ulike aktører, men Match i ble valgt på bakgrunn av behovsanalyse og nøye gjennomgang. Tjenesten er tilbyr den beste totalløsningen for medlemsbasert klubbdrift og har de beste referansene blant et overveldende flertall av de mest profesjonelle tennis/paddel klubbene i Norden. 

Hvilke fordeler gir Matchi klubben? 

Matchi gir klubben muligheten til å ta et viktig skritt inn i fremtidens klubbdrift og utvikling. Samtidig blir det enklere å styre klubben, følge opp medlemmer og tilby aktuelle aktiviteter.

Hvilke fordeler gir Matchi medlemmene? 

Som medlem vil du kunne finne nær sagt all informasjon du trenger, kun et klikk unna, på mobil, nettbrett eller web. Alle betalinger, kreditter, refusjoner etc for deg og familien integrert i et og samme bookingsystem. I tillegg til dette kan du finne spillere du matcher med i vår klubb, eller andre klubber, veldig enkelt med integrert kommunikasjon.

Hva trenger du som medlem å gjøre? 

  • Har du ikke allerede lastet ned Matchi, kan du gjøre dette ved å søke den opp på din mobil der du finner andre apper (eller på nett ved å søke etter "matchi"). Det er selvfølgelig gratis å laste ned.
  • Viktig! Når du har registert en ny bruker vil MATCHi sende deg en aktiveringsmail av sikkerhetsgrunner. Når du mottar den - klikk på aktiveringslinken og du er klar til å booke. Kommer ikke mailen i innboksen (det kan noen ganger ta litt tid) sjekk spam-boksen, og er den ikke der heller, ta kontakt med klubben. 

NB! Hvis du allerede har en MATCHi -bruker og vil du kunne starte å bruke appen i klubben allerede nå.

  • NB! Du vil få spørsmål om legge inn et betalingskort når du oppretter din MATCHi-bruker for enklere å kunne booke strøtimer og annet. Bookingene vil gå mye raskere da du slipper å legge inn kortdata hver gang. Kortet vil da også virke om du skal bestille tid i et av de mer enn 1100 andre klubber/anlegg som benytter MATCHi Norge, Sverige, Danmark,Finland og 10 andre land. 

Lenke til klubbens nye bookingside:Ringerike Tennissenter  

 

Omlegging av booking av baner er første del av innføring av nytt digitalt klubbverktøy. Vi vil komme tilbake med mer informasjon etter hvert som nye funksjoner tas i bruk. 

 

Har du spørsmål om innføring av nytt bookingsystem som ikke svares ut her, ta gjerne kontakt med oss på Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

 

Med vennlig hilsen styret i HTK 


Utskrift   E-post